Uczniowie naszej szkoły brali udział w Gminnym Konkursie Plastycznym pod hasłem ,, W ZNAJOMOŚCI WŁASNYCH GÓR NIE DAJMY SIĘ UBIEC OBCYM…IDŹMY TAM, IDŹMY LICZNIE’’ organizowanym przez Szkołę Podstawową w Obidzy. Dzieci wykonały prace plastyczne pt. ,,Zima w górach’’. Uczennica klasy III -Joanna Zygadło uzyskała I miejsce, natomiast Jakub Postrożny- uczeń klasy II otrzymał wyróżnienie. Gratulujemy sukcesów i zachęcamy do dalszego aktywnego udziału w konkursach.
Stanisława Mrozek





