Dzień 20 października w naszej szkole został poświęcony uczczeniu osoby Świętego Jana Pawła II poprzez obchody 23 Dnia Papieskiego. Na tle pięknej scenografii odbył się montaż słowno-muzyczny przygotowany przez katechetkę -panią Bożenę Miętkiewicz. Słowną część występu zaprezentowali uczniowie klasy 5. W rolę Papieża wcielił się Piotr Cebula-uczeń klasy II .Natomiast utwory wokalne wraz z interpretacją ruchową wykonali uczniowie klas I i II. Radosny, acz pełen zadumy nastrój udzielił się wszystkim uczestnikom tego wyjątkowego spotkania.
Podczas apelu wręczone zostały również dyplomy i drobne nagrody rzeczowe uczniom, którzy wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym. „ŚW. JAN PAWEŁ II – CYWILIZACJA ŻYCIA”.
Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem pani katechetki Bożeny Miętkiewicz, wzięli również udział w Międzyszkolnym konkursie plastycznym pod hasłem,, Św.Jan Paweł II -cywilizacja życia” Komisja przyznała II miejsce dla Wojciecha Pyrdoła ucznia kl.II i III miejsce dla Szymon Cebuli z oddziału przedszkolnego. Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy i pamiątkowe upominki. Wszystkim którzy przygotowali prace gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.