W tegorocznej edycji Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny” wzięło udział 23 uczniów z naszej szkoły. Konkurs, który cieszy się ogromnym prestiżem na całym świecie, jest doskonałą okazją dla młodych matematycznych talentów, aby sprawdzić swoje umiejętności i zmierzyć się z rówieśnikami z różnych krajów.
Z wielką radością i dumą informujemy, że Paulina Dąbrowska z klasy 2 oraz Krystian Błaszczyk z klasy 6 osiągnęli wysokie wyniki i otrzymali wyróżnienia w konkursie. Ich sukcesy są wynikiem ciężkiej pracy, zaangażowania oraz pasji do matematyki.
Paulina Dąbrowska, będąc jeszcze uczennicą klasy 2, pokazała, że wiek nie jest barierą, jeśli chodzi o osiąganie wielkich rzeczy. Jej wyjątkowe osiągnięcie jest inspiracją dla wszystkich młodszych uczniów, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności i dążyć do sukcesów.
Krystian Błaszczyk również zasługuje na ogromne gratulacje za swoje wyniki. Jego wyróżnienie świadczy o głębokiej wiedzy i umiejętnościach matematycznych, które są niezbędne do osiągnięcia wysokich wyników w tak prestiżowym konkursie.
Konkurs „Kangur Matematyczny” wymaga od uczestników nie tylko solidnej wiedzy matematycznej, ale także umiejętności logicznego myślenia i rozwiązywania problemów pod presją czasu.
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy odwagi i zaangażowania. Każdy z Was wykazał się determinacją i chęcią do nauki, co jest godne najwyższego uznania. Życzymy Wam dalszych sukcesów i nieustającej pasji do matematyki. Zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach.

Katarzyna Franczyk