Dzisiaj, w naszej szkole odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Święta Niepodległości. Przygotowana przez uczniów klas 5, 6 i 7 pod nadzorem p. R. Bugajskiej, K. Skut oraz M. Gorczowskiego. Atmosfera była niewątpliwie przepełniona patriotyzmem. Uczniowie, nauczyciele i rodzice wspólnie oddali hołd bohaterom, którzy przyczynili się do odzyskania przez Polskę niepodległości.
W trakcie uroczystej akademii mieliśmy okazję posłuchać wzruszających przemówień, podziękowań i pięknych patriotycznych pieśni. Nie zabrakło również wspólnego odśpiewania hymnu narodowego, czyniąc ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym.
Jesteśmy dumni z naszych uczniów za ich zaangażowanie, kreatywność i oddanie, jakie pokazali podczas dzisiejszej uroczystości. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, abyśmy mogli wspólnie świętować 11 listopada – dzień, który przypomina nam o naszej niepodległej Ojczyźnie.
Na zdjęciu widzimy uczniów klasy 6 i 7 podczas uroczystej akademii z okazji Święta Niepodległości.

Uczniowie klasy 6 i 7 biorący udział w akademii.