18. stycznia 2024r. gościliśmy w progach naszej szkoły drogie babcie i szanownych dziadków.

Była to okazja do cudownego wielopokoleniowego spotkania, które jest tradycją naszej szkoły od wielu lat.Wnuczęta swoim szczerym występem poprzez wiersz, śpiew i taniec wyraziły miłość swoim kochanym dziadkom. Z kolei słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców stanowił dowód wdzięczności wobec wsparcia jakie okazują dziadkowie rodzicom w wychowaniu ich pociech. Nowością tegorocznego spotkania było wystąpienie pedagog szkolnej- pani Sylwii Kubicz, która podjęła się trudnej, ale ważnej tematyki: „DZIADKOWIE-RODZICE-WNUKOWIE. O CZYM WARTO PAMIĘTAĆ, ABY BUDOWAĆ DOBRE,TRWAŁE RELACJE?” To czwartkowe przedpołudnie upłynęło w miłej i życzliwej atmosferze. Klimat świąt dało się odczuć w przedstawieniu jasełkowym. Z kolei w nastrój karnawałowy dzieci wprowadziły wszystkich żywiołowym tańcem „RockNRoll dla Babci i Dziadka”. Życzymy naszym Drogim Gościom roku obfitującego w zdrowie, radość i entuzjazm. Do zobaczenia za rok!

 

Link do zdjęć -> Zobacz