W piątek 21 grudnia 2023r. w naszej Szkole odbyły się wigilie klasowe, które połączone zostały ze wspólnym kolędowaniem. O godzinie 10.30 uczniowie i nauczyciele licznie zgromadzili się na sali gimnastycznej. W magiczny klimat zbliżających się świąt Bożego Narodzenia wprowadził wszystkich zebranych chór, pod kierunkiem Pani Krystyny Rucińskiej, który wykonał kilka pięknych pastorałek. Wybrane kolędy zaprezentowane przez uczniów poszczególnych klas, a także zaśpiewane przez całą społeczność naszej szkoły, podkreśliły ten wyjątkowy, niepowtarzalny nastrój. Wspólne spotkanie było również doskonałą okazją do wręczenia nagród z konkursów szkolnych (kaligraficznym i na ozdobę choinkową) oraz gminnego (Podłaźniczek, Pająków i Stroików Świątecznych), które zostały zorganizowane w ostatnich tygodniach . Pani Dyrektor Jadwiga Wąchała pogratulowała uczniom sukcesów i wręczyła im dyplomy oraz upominki. Złożyła również wszystkim najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Potem głos zabrali przedstawiciele samorządu szkolnego . Dyrekcja, nauczyciele wysłuchali od swoich podopiecznych wiele miłych słów i otrzymali od nich samodzielnie wykonane stroiki . Ten czas kolędowania upłynął w miłej, rodzinnej atmosferze, która pozostanie na długo w pamięci wielu z nas.