W czwartek do naszej Szkoły dotarła bardzo miła, długo wyczekiwana wiadomość prosto z królewskiego pałacu Buckingham w Anglii. Ku naszej wielkiej radości, Jego Wysokość Król Karol III odpowiedział na list uczniów klasy VIIIb, którzy w październiku złożyli monarsze życzenia urodzinowe oraz w kilku słowach przedstawili naszą szkołę, dołączając przy tym piękne laurki przygotowane przez VIb. Król Karol wyraził ogromną wdzięczność i wzruszenie otrzymanym od nas listem oraz przesłał serdeczne pozdrowienia.

Czujemy się zaszczyceni, że udało nam się nawiązać korespondencję z brytyjską rodziną królewską. Dziękujemy przy tym uczniom klas VIb i VIIIb za zaangażowanie w to nietypowe przedsięwzięcie.

Dumni uczniowie już szukają inspiracji, do jakiej sławnej osobistości napisać kolejnym razem. Czy macie jakieś pomysły?