28 maja 2024 roku na boisku szkolnym odbył się wyjątkowy piknik z okazji Dnia Rodziny. Wydarzenie to zgromadziło dzieci, rodziców oraz pracowników przedszkola, tworząc atmosferę pełną radości, śmiechu i wspólnej zabawy.

Piknik rozpoczął się od występu artystycznego przygotowanego przez dzieci. Przedszkolaki, pod czujnym okiem swoich nauczycieli, zaprezentowały radosne i pełne uroku przedstawienie pt. „Mama i tata to najważniejszy, zawód świata”. Widownia, składająca się głównie z dumnych rodziców, była zachwycona talentem i zaangażowaniem młodych artystów.

Po zakończeniu części artystycznej, uczestnicy pikniku przenieśli się na boisko szkolne, gdzie przygotowano wiele atrakcji. Na dzieci czekały różnorodne zabawy i gry, w tym malowanie twarzy, konkursy sprawnościowe, tańce, wata cukrowa, a także dmuchane zamki. Dorośli również mogli wziąć udział w przygotowanych konkurencjach, co sprzyjało integracji i wspólnej zabawie.

Nie zabrakło także stoisk z przekąskami. Rodzice przygotowali pyszne ciasteczka, owoce oraz napoje. Wspólne posiłki przy stołach piknikowych były okazją do rozmów i wymiany doświadczeń.

Dzień Rodziny był nie tylko okazją do wspólnej zabawy, ale również do budowania silnych relacji między dziećmi, rodzicami i pracownikami przedszkola. Takie wydarzenia odgrywają kluczową rolę w tworzeniu przyjaznej i wspierającej społeczności, która jest fundamentem edukacji i rozwoju dzieci.

Organizatorzy pikniku składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tego wydarzenia – rodzicom za pomoc w przygotowaniach, nauczycielom za trud włożony w przygotowanie występu artystycznego oraz dzieciom za ich entuzjazm i zaangażowanie. Dziękujemy również wszystkim sponsorom i darczyńcom, których wsparcie umożliwiło organizację tego niezapomnianego dnia.

Piknik Rodzinny w Jazowsku na długo pozostanie w pamięci jego uczestników jako dzień pełen radości, wspólnej zabawy i niezapomnianych chwil.

N.J.