6 października uczniowie klas I, VI i VII mieli okazję uczestniczyć w ciekawych warsztatach tematycznych, które odbyły się w ramach projektu „Energia z natury – kampania informacyjno-promocyjna w Gminie Łącko”.

Podczas tych warsztatów uczniowie odkrywali świat energii odnawialnej oraz zdobywali wiedzę na temat ekologii oraz zrównoważonego rozwoju. Następnie 9 października  klasy II, III, IV oraz VII wzięły udział w warsztatach  „Naturalnie Eko”. Podczas tych zajęć uczniowie mieli okazję rozwijać swoją kreatywność, tworząc wyjątkowe dzieła związane z ekologią. Jedną z głównych aktywności było przygotowanie maskotki dyni z materiału, co nie tylko rozwijało umiejętności plastyczne uczniów, ale również podkreślało znaczenie recyklingu i kreatywnego podejścia do materiałów.

Oba wydarzenia były nie tylko edukacyjne, ale także dostarczyły uczniom niezapomnianych chwil radości oraz inspiracji. Dzięki aktywnemu uczestnictwu w tych warsztatach, uczniowie naszej szkoły zdobyli nowe umiejętności, a także stali się bardziej świadomi ekologicznych wyzwań, jakie stoi przed naszym światem.

Naturalnie EKO