Rok szkolny 2023/2024

Osiągnięcia w konkursach szkolnych

  • Magdalena Lizoń kl. VII –  I miejsce w Szkolnym Konkursie „Szopka Betlejemska”
  • Klasa VII – I miejsce w „Szkolnym Konkursie Praw i Obowiązków Ucznia”
  • Zuzanna Miechur klasa I –I miejsce w Szkolnym Konkursie  „ MÓJ KSIĄŻKOWY PRZYJACIEL”
  • Thomas Stawiarski Oddział Przedszkolny- II miejsce w Szkolnym Konkursie  „ MÓJ KSIĄŻKOWY PRZYJACIEL”
  • Kacper Łabuda klasa I – III miejsce w Szkolnym Konkursie „ MÓJ KSIĄŻKOWY PRZYJACIEL”
  • Bruno Zbozień klasa III – I miejsce w Szkolnym Konkursie dla klas II-III „ MÓJ KSIĄŻKOWY PRZYJACIEL”
  • Lena Tomasiak klasa II – II miejsce w Szkolnym Konkursie dla klas II-III „ MÓJ KSIĄŻKOWY PRZYJACIEL”
  • Michelle Stawiarska klasa II – III miejsce w Szkolnym Konkursie dla klas II-III „ MÓJ KSIĄŻKOWY PRZYJACIEL”
  • Jacek Cebula kl. VIII – I miejsce w Szkolnym Konkursie „MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA”
  • Antoni Jawor kl. VII – II miejsce w Szkolnym Konkursie „MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA”
  • Anna Owsianka kl. VI – III miejsce w Szkolnym Konkursie „MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA”
  • Kacper Łabuda I miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla klasy IV
  • Krzysztof Janik II miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla klasy IV
  • Anita Kołodziej III miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla klasy IV
  • Jakub Tomasiak I miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla klasy V-VI
  • Filip Kmiecik II miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla klasy V-VI
  • Anna OwsiankaIII miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla klasy V-VI
  • Julia Pierzchała I miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla klasy VII-VIII
  • Jacek Cebula II miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla klasy VII-VIII
  • Martyna Warzecha III miejsce w Szkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla klasy VII-VIII

Osiągnięcia indywidualne w konkursach pozaszkolnych

  • Zuzanna Miechur kl I.I miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy o Patronie Roku
  • Magdalena Lizoń kl. VII – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie z okazji Dnia Papieskiego
  • Magdalena Lizoń kl. VIInagroda główna w Gminnym Konkursie „Naturalnie EKO”
  • Jan Górka kl. III –  wyróżnienie w Gminnym Konkursie plastycznym klas I-III „Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa”
  • Magdalena Lizoń kl. VIII miejsce w Gminnym Konkursie „Szopka Betlejemska”
  • Katarzyna Miechur Oddział przedszkolnyIII miejsce w Gminnym Konkursie „Szopka Betlejemska”
  • Zuzanna Miechur kl. I – III miejsce w Gminnym Konkursie „Szopka Betlejemska”
  • Gabriela Niemiec kl. III – wyróżnienie w Gminnym Konkursie „Szopka Betlejemska”
  • Martyna Warzecha kl.VIII – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Deutsch in der Hauptrolle”
  • Zuzanna Pawlik kl. VII – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Deutsch in der Hauptrolle”
  • Anita Kołodziej kl. IV –III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Palm i Pisanek Wielkanocnych
  • Martyna Warzecha – finalistka wojewódzkiego konkursu historycznego „Mój Region – Moja Duma, Moje Miasto – Moja Duma” organizowanego przez Społeczno-Kulturalne Towarzystwo Sądecczyzny i Fundację Sądecką

Osiągnięcia sportowe w konkursach pozaszkolnych

  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nowosądeckiego dla Adama Majerskiego – kl. V.
  • III miejsce w Mistrzostwach Gminy Łącko w Koszykówce 3×3 – kategoria IMS dziewcząt (Emilia Majerska, Julia Pierzchała, Milena Potoniec, Zuzanna Pawlik)
  • II miejsce w Mistrzostwach Gminy Łącko w Drużynowym Tenisie Stołowym – kategoria IMS chłopców (Krystian Sołtys, Karol Łatka, Karol Brodowski)
  • III miejsce w Mistrzostwach Gminy Łącko w Drużynowym Tenisie Stołowym – kategoria IMS dziewcząt (Emilia Majerska, Julia Pierzchała)
  • II miejsce w Mistrzostwach Gminy Łącko w Indywidualnym Tenisie Stołowym – kategoria IMS dziewcząt (Emilia Majerska) awans na zawody powiatowe
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Lekkoatletyce w biegu na 100 m Emilia Majerska

Osiągnięcia grupowe w konkursach pozaszkolnych

  • Krajowa Odznaka Jakości za projekt ” Deutsch – polnische Solidaritaet mit der Ukraine”
  • Europejska Odznaka Jakości za projekt ” Deutsch – polnische Solidaritaet mit der Ukraine
  • Nadia Kurzeja i Jakub Tomasiak (klasa VI i V) – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Deutsch in der Hauptrolle”
  • Aleksandra Owsianka i Alicja Pasoń (klasa VI) – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Deutsch in der Hauptrolle”
  • Emilia Majerska i Julia Pierzchała (klasa VIII) – II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Deutsch in der Hauptrolle”
  • Karol Łatka, Karol Brodowski, Krystian Sołtys – III miejsce w Gminnym Konkursie Bezpieczeństwa w Ruchy Drogowym