Dnia 29 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w tradycyjnej zabawie andrzejkowej, która odbyła się w sali gimnastycznej. Oprawę muzyczną zapewnił niezawodny DJ Roland, który zaskoczył nas wspaniałą muzyką. Atmosferę podgrzewały kolorowe światła migające w rytm muzyki.

Nastrojowi sprzyjały również kolorowe balony, które ozdabiały przestrzeń. Na scenie odbył się konkurs tańca, w którym uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności taneczne, zdobywając gromkie brawa od zgromadzonej publiczności. W trakcie zabawy odbyły się również konkursy andrzejkowe przygotowane przez uczniów klasy 8.

Nie zabrakło również poczęstunków z przekąskami i napojami, które cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników. Cała impreza przebiegła w przyjaznej atmosferze, pełnej śmiechu i radości.

Zabawa andrzejkowa w naszej szkole okazała się doskonałą okazją do integracji społeczności szkolnej oraz wspólnej zabawy. Wyrażamy wdzięczność wszystkim zaangażowanym uczniom, rodzicom oraz opiekunom, którzy przyczynili się do zorganizowania tego udanego wydarzenia.