W dniu 22 grudnia społeczność naszej szkoły wraz z uczniami ze szkół partnerskich stworzyła niezapomnianą atmosferę, śpiewając razem kolędy i składając sobie serdeczne życzenia zdrowych i radosnych świąt.

Niezwykła chwila nadeszła, gdy połączyliśmy się wirtualnie z uczniami Szkoły Podstawowej im. ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Brzozowej. Razem śpiewaliśmy kolędy „Przybieżeli do Betlejem” oraz „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. W ubiegłym tygodniu przygotowaliśmy i wysłaliśmy do naszych partnerów kartki świąteczne, a otrzymane od nich życzenia sprawiły nam wiele radości. Wszystkie te działania wpisują się w kontekst naszego projektu eTwinning pod nazwą 'Są takie wydarzenia, które przeżyte wspólnie zakończą się przyjaźnią: współpraca szkół Wyszyńskiego’.

O godzinie 11:30 nawiązaliśmy również połączenie z uczniami szkoły specjalnej w Berlinie i wspólnie zaśpiewaliśmy 'Jingle Bells’, a na zakończenie wymieniliśmy się życzeniami świątecznymi.

Te niezwykłe spotkania, pełne muzyki i radości, dowodzą, że nawet wirtualnie możemy tworzyć niezapomniane chwile świąteczne.”

Zapraszamy do zapoznania się z WIDEO!

Społeczność szkolna znajduje się na sali gimnazstycznej szkoły i bierze udział we wspólnym śpiewaniu kolęd ze szkołami partnerskimi z Brzozowej i Berlina