Z wielką radością chciałabym podziękować wszystkim uczniom i nauczycielom za zaangażowanie oraz wkład w zorganizowaną akcję „Kartka dla Kombatanta”. Wasza hojność, empatia i zaangażowanie sprawiły, że ta inicjatywa odniosła ogromny sukces. Dzięki Waszej pomocy udało nam się zgromadzić znaczną ilość kartek, na których uczniowie wyrazili swoją wdzięczność i szacunek dla Kombatantów. Wasze serdeczne życzenia oraz podziękowania dotarły do mieszkańców Domu Kombatanta w Łodzi, dodając im odrobinę radości i wzruszenia.

Nasza szkoła zawsze stara się promować wartości takie jak szacunek, wdzięczność i solidarność, a Wasza aktywność w ramach tej akcji jest doskonałym przykładem tego, jak wspólne działanie może mieć pozytywny wpływ na naszą społeczność i otaczający nas świat.

Dziękuję jeszcze raz wszystkim uczestnikom tej pięknej inicjatywy za Wasze zaangażowanie i wkład w jej realizację. Liczę na dalszą współpracę i kolejne akcje, które pozwolą nam wyrażać naszą wdzięczność i szacunek dla tych, którzy poświęcili się dla dobra naszego kraju.

Anna Karasińska – organizatorka akcji