Nasza drużyna w składzie Krystian Sołtys, Karol Brodowski, Karol Łatka wywalczyła III miejsce w gminnym turnieju BRD rozgrywanym w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jazowsku. Każdy z uczestników turnieju musiał zmierzyć się z testem wiedzy z przepisów ruchu drogowego i testem ze skrzyżowań. Następnym etapem było pokonanie rowerem toru przeszkód na którym za popełnione błędy zawodnik dostawał punkty karne. Ostatnim zadaniem było wykazanie się wiedzą i umiejętnościami z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Finalnie po wykonaniu wszystkich etapów nasza drużyna uplasowała się na wspomnianym wcześniej 3 miejscu. Turniej wygrała drużyna gospodarzy z Jazowska. Udział brało 6 drużyn z naszej gminy.

Wręczenie nagród na Gminnym Turnieju BRD. Stoją od lewej : Dyr ZSP Jazowsko następnie chłopcy z drużyny SP Kadcza wraz z opiekunem.

Wręczenie nagród na Gminnym Turnieju BRD. Stoją od lewej Dyr ZSP Jazowsko, następnie chłopcy z drużyny SP Kadcza wraz z opiekunem.