W dn. 22 kwietnia grupa uczniów z kl. V zdobyła II miejsce w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym, który odbył się w Zespole Szkół Samochodowych w Nowym Sączu. Uczniowie w składzie: Marta Cebula, Emilia Cebula, Marcel Staśko i Artur Wysopal wykazali się dużą wiedzą dotyczącą bezpieczeństwa na drodze, jak i umiejętnością udzielania pierwszej pomocy. Spośród wszystkich uczestników biorących udział w Turnieju najwyższą lokatę zdobyła Marta Cebula, uczennica naszej szkoły, za co została szczególnie wyróżniona.
Ich starsi koledzy również godnie reprezentowali nie tylko naszą szkołę, ale także gminę na powyższym turnieju w swojej grupie wiekowej, rozwiązując bezbłędnie testy typu skrzyżowania. Po intensywnej rywalizacji drużyna w składzie Alicja Staśko, Maciej Cebula i Marcin Groński, zdobyła III miejsce na 18 drużyn, tracąc zaledwie 1 pkt do miejsca drugiego i 9 do pierwszego.

Zarówno uczniom jak i nauczycielom przygotowującym ich do konkursu serdecznie gratulujemy wyników.

 

K.G.