Dnia 12 czerwca odbył się w naszej szkole długo wyczekiwany Dzień Sportu, w którym wzięły udział wszystkie klasy, od przedszkolaków po uczniów klas I-VIII. Na stadionie Orlik odbywały się konkurencje sportowe dla klas IV-VIII. Uczniowie rywalizowali w różnych dyscyplinach, wykazując się ogromnym zaangażowaniem i duchem sportowej rywalizacji. W rywalizacji zwyciężyła klasa VII. Całe wydarzenie koordynował pan Krzysztof Duda.

Dla przedszkolaków oraz uczniów klas I-III przygotowano  wiele atrakcji na boisku przy szkole. Były tańce zumby, konkurencje sprawnościowe, a także możliwość zrobienia sobie tatuaży i pomalowania twarzy. Dzieci mogły również bawić się z bańkami mydlanymi oraz malować na folii. Wszyscy mogli także skosztować waty cukrowej, która została wykonana przy użyciu maszyny zakupionej przez Radę Rodziców. Dodatkowo, zarówno na stadionie Orlik, jak i przy szkole, uczestnicy mogli delektować się pyszną pizzą, co dodatkowo umiliło ten wyjątkowy dzień.

Chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania rodzicom, którzy wsparli organizację Dnia Sportu: paniom Annie Potoniec, Elżbiecie Sołtys, Renacie Krzak oraz państwu Monice i Pawłowi Tomasiakom.

Specjalne podziękowania kierujemy również do Łąckiego Banku Spółdzielczego, który przyznał nam dofinansowanie w wysokości 900 zł na organizację tego wydarzenia. Dzięki temu wsparciu mogliśmy zapewnić dzieciom jeszcze więcej smakołyków i atrakcji.

logo Łącki Bank Spółdzielczy

Logo Łąckiego Banku Spółdzielczego

LINK DO WIDEORELACJI – PRZEDSZKOLE, KLASY I-III

LINK DO WIDEORELACJI – KLASY IV-VIII

Kolaż aktywności zrealizowanych z okazji dnia sportu

Kolaż aktywności zrealizowanych z okazji dnia sportu