W dniu 19 czerwca 2024 roku dzieci z z Przedszkola w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jazowsku miały wyjątkową okazję uczestniczyć w profesjonalnym treningu piłkarskim, przygotowanym przez trenera Pawła Łazarza oraz Nikodema Kołodzieja. Wydarzenie to okazało się nie tylko świetną zabawą, ale również ważnym krokiem w rozwoju fizycznym i emocjonalnym naszych małych sportowców.

Trenerzy Łazarz i Kołodziej, znani ze swojego profesjonalizmu i pasji do sportu, zadbali o to, by boisko było odpowiednio przygotowane na przyjęcie młodych zawodników. Dzieci mogły cieszyć się doskonale przemyślanymi i dostosowanymi do ich wieku ćwiczeniami, które nie tylko rozwijały ich umiejętności piłkarskie, ale także promowały zdrową aktywność fizyczną.

Trening obejmował różnorodne ćwiczenia, od podstawowych elementów techniki piłkarskiej po zabawy ruchowe, które angażowały całe ciało. Dzieci miały okazję poprawić swoją koordynację, szybkość oraz zwinność, a także nauczyć się współpracy w grupie. Wspaniała atmosfera, jaką stworzyli trenerzy, spowodowała, że dzieci z jeszcze większym entuzjazmem podeszły do aktywności fizycznej i pokochały sport.

Szczególne podziękowania kierujemy do trenerów Pawła Łazarza i Nikodema Kołodzieja za poświęcony czas, zaangażowanie, profesjonalizm i chłodzącą niespodziankę.

Ich wysiłek i oddanie sprawiły, że dzieci nie tylko zdobyły nowe umiejętności, ale także doświadczyły radości płynącej z aktywnego spędzania czasu.

Dziękujemy za możliwość uczestnictwa w tym wyjątkowym treningu i liczymy na kolejne sportowe spotkania w przyszłości, które będą inspirować nasze dzieci do dalszego rozwijania pasji do sportu i aktywnego trybu życia.

N.J.

przedszkolaki na treningu piłki nożnej