W dniu 21.06.2024r. odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w naszym przedszkolu. Uroczystość rozpoczęła się montażem słowno-muzycznym przygotowanym przez nasze przedszkolaki. Po części artystycznej nastąpiło wręczenie dyplomów dla wszystkich przedszkolaków, którzy dzielnie uczestniczyli w zajęciach przez cały rok. Dyplomy były wyrazem uznania za ich zaangażowanie, postępy w nauce i zabawie. Nie zabrakło także nagród książkowych, które zostały ufundowane przez Radę Rodziców oraz drobnych upominków przygotowanych przez Rodziców.
Dziękujemy wszystkim rodzicom za wsparcie i zaangażowanie w życie naszego przedszkola przez cały rok. Życzymy wszystkim dzieciom i ich rodzinom wspaniałych, bezpiecznych wakacji pełnych niezapomnianych przygód

Zakończenie roku przedszkolnego to zawsze szczególny czas, pełen emocji i przeżyć. Dla sześciolatków, którzy pożegnali się z przedszkolem, był to moment przejścia na nowy etap edukacyjny. Dla pozostałych dzieci oraz ich rodziców zaczęły się wakacje, czas zasłużonego odpoczynku po intensywnym roku pełnym zabawy i nauki.

LINK DO WIDEORELACJI

E.F., M.H.

Kolaż zdjęć prezentujący dzieci przedszkolne podczas zakończenia roku szkolnego na sali gimnastycznej

Kolaż zdjęć prezentujący dzieci przedszkolne podczas zakończenia roku szkolnego

Kolaż zdjęć prezentujący dzieci przedszkolne podczas zakończenia roku szkolnego

Kolaż zdjęć prezentujący dzieci przedszkolne podczas zakończenia roku szkolnego