Konkursy pozaszkolne

  1. Międzynarodowy Konkurs „Kangur matematyczny”:
    • wyróżnienie –  Michał Kudrawczuk kl. III
    • wyróżnienie – Aleksandra Gomółka kl. V
  2. XIV Międzynarodowy Przegląd Plastyczny „Ogród Piękna, Dobra i Radości – Raj”:
    • wyróżnienie – Amelia Bieryt kl. III
  3. Wojewódzki Konkurs Historyczny „Mój Region – Moja Duma Moje Miasto – Moja Duma”:
    • finalista – Lucjan Basiaga kl. VIII
    • finalista – Damian Basiaga kl. V
  4. Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Żyj zdrowo”:
    • wyróżnienie – Ewelina Szczepaniak kl. V
  5. Dziecięcy Powiatowy Festiwal Kolędowy w Szczawie – kategoria duetów:
    • I miejsce – duet Hanna Kurzawa i Izabela Tomasiak kl. II
    • wyróżnienie – duet Patrycja Szczepaniak i Anna Walkowska kl. II
  6. XXXIII Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży Szkolnej  „MÓJ LAS” – etap regionalny:
    • III miejsce – Eliza Wierzbicka kl. II
    • wyróżnienie – Patrycja Lizoń kl. II
  7. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz” – etap rejonowy:
    • wyróżnienie – Bartosz Owsianka kl. II
  8. Międzyszkolny Gminny Konkurs Podłaźniczek, Pająków i Stroików Świątecznych:
    •  III miejsce – Kiklica Bartosz kl. I – kategoria pająk
    •  wyróżnienie – Arkadiusz Tomasiak kl. VII – kategoria stroik świąteczny
  9. Międzyszkolny Konkurs „Najładniejsza Kartka Bożonarodzeniowa”:
    • wyróżnienie – Natalia Łatka kl. III
  10. Gminny Konkurs Opowiadania Legend:
    • II miejsce – Bartłomiej Gomółka kl. III
  11. Gminny Konkurs „Szopka Betlejemska”:
    • wyróżnienie – Mikołaj Podobiński kl. 0
  12. Gminny Konkurs Fotograficzny w ramach projektu „Edukacja ekologiczna w zakresie gospodarki odpadami wśród dzieci z terenu Gminy Łącko”:
    • I miejsce – Lucjan Basiaga kl. VIII
  13. Gminny Konkurs – „Zbiórka makulatury”:
    • I miejsce –  uczniowie klasy III
    • II miejsce –  uczniowie klasy II
  14. Gminny Konkurs na „Plakat Ekologiczny”:
    • wyróżnienie –  Rafał Pogwizd kl. II
  15. Gminny Konkurs Plastyczny „Nie wyrzucaj – wykorzystaj”:
    • I miejsce – Michał Kudrawczuk kl. III
    • wyróżnienie – Bartłomiej Gomółka kl. III
  16. Gminny Konkurs Literacki „W znajomości naszych gór nie dajmy się ubiec obcym…”:
    • kategoria kl. IV – VI
      • III miejsce –  Zuzanna Niemiec kl. V
      • wyróżnienie – Weronika Słowik kl. V
    • kategoria kl. VII – VIII
      • III miejsce – Sylwia Sajdak kl. VII
      • wyróżnienie – Hubert Słowik kl. VIII
  17. Gminny Konkurs Plastyczny „W znajomości naszych gór nie dajmy się ubiec obcym…”  – kategoria kl. I – III:
    • III miejsce – Hanna Kurzawa kl. II
    • wyróżnienie – Ilona Tomasiak kl. II

Osiągnięcia sportowe

Igrzyska Dzieci kl. IV – VI
  1. I miejsce – Gminne Zawody w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt
  2. II miejsce – Gminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt
  3. IV miejsce – Gminne Zawody w Mini Piłce Koszykowej Dziewcząt
  4. V miejsce – Gminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej Chłopców
  5. V miejsce – Gminne Zawody w Mini Piłce Koszykowej Chłopców
  6. VI miejsce – Gminne Zawody w Unihokeju Chłopców
  7. III miejsce  – Powiatowe Zawody Drużynowe w Szachach
Igrzyska Młodzieży Szkolnej kl. VII – VIII
  1. I miejsce – Gminne Zawody w Piłce Koszykowej Chłopców
  2. I miejsce – Gminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej Chłopców
  3. I miejsce – Gminne Zawody w Unihokeju Dziewcząt
  4. II miejsce – Gminne Zawody w Piłce Koszykowej Dziewcząt
  5. II miejsce – Gminne Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt
  6. II miejsce – Gminne Zawody w Piłce Siatkowej Chłopców
  7. III miejsce – Gminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt
  8. IV miejsce – Gminne Zawody w Drużynowym Tenisie Stołowym  Dziewcząt
  9. V miejsce – Gminne Zawody w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców
  10. V miejsce – Gminne Zawody w Unihokeju Chłopców
  11. I miejsce – Międzygminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej Chłopców
  12. I miejsce – Powiatowe Zawody w Szachach Indywidualnych  – Lucjan Basiaga
  13. II miejsce – Powiatowe Zawody w Unihokeju Dziewcząt
  14. III miejsce – Powiatowe Drużynowe Zawody w Szachach
  15. III miejsce – Powiatowe Zawody w Piłce Koszykowej Chłopców

Inne

  1. Europejska Odznaka Jakości za projekt „Augen auf! – Fürs Klima auf Tour”
  2. Europejska Odznaka Jakości za projekt „Spring where are you”
  3. Krajowa Odznaka Jakości za projekt „e-Mag Umwelt und Nachhaltigkeit -eUmNa”
  4. Krajowa Odznaka Jakości za projekt „My European Window – Mein europäisches Sichtfenster”
  5. Krajowa Odznaka Jakości dla klasy II za projekt „Kim będę, kiedy dorosnę?”
  6. Krajowa Odznaka Jakości dla kl. II za projekt „If I think I will solve”
  7. Certyfikat za wyróżniającą się pomysłowość i kreatywność w podejściu do nauki programowania podczas Światowego Dnia Scratch  2019
  8. Certificat of Exellence in Coding Literacy
  9. Europejska Szkoła eTwinning 2020-2021