Konkursy pozaszkolne

  1. Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”
    • III miejsce – Gabriela Grońska kl. III
    • wyróżnienia – Eliza Wierzbicka, Karolina Łabuda, Hanna Kurzawa, Artur Kiklica  kl. III
  2. XXXIV Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży Szkolnej „MÓJ LAS”:
    • etap regionalny:
      • I miejsce – Dominik Słowik kl. III
      • I miejsce – Krystian Lizoń kl. III
      • II miejsce – Patrycja Szczepaniak kl. III
      • II miejsce – Artur Kiklica kl. III
      • II miejsce – Anna Walkowska kl. III
      • III miejsce – Szymon Majerski kl. III
      • III miejsce – Hanna Kurzawa kl. III
      • III miejsce – Karolina Łabuda kl. III
      • III miejsce – Izabela Tomasiak kl. III
    • etap ogólnopolski:
      • wyróżnienie – Dominik Słowik kl. III
  3. Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”:
    • etap centralny:
      • wyróżnienie Prezesa KRUS – Bartosz Owsianka kl. III
      • nagroda specjalna Wojewody Małopolskiego Łukasza Kmity – Bartosz Owsianka kl. III
    • etap wojewódzki:
      • II miejsce – Bartosz Owsianka kl. III
    • etap regionalny:
      • III miejsce – Bartosz Owsianka kl. III
      • wyróżnienie – Rafał Pogwizd kl. III
      • wyróżnienie – Ewelina Szczepaniak kl. III
  4. Konkurs „Nasz projekt eTwinning 2021”:
    • III miejsce  – międzynarodowy projekt „Kim będę, kiedy dorosnę?” – uczniowie kl. III – Gabriela Grońska, Artur Kiklica, Hanna Kurzawa, Krystian Lizoń, Patrycja Lizoń, Karolina Łabuda, Szymon Majerski, Bartosz Owsianka, Rafał Pogwizd, Dominik Słowik, Patrycja Szczepaniak, Izabela Tomasiak, Anna Walkowska, Eliza Wierzbicka.
  5. Wojewódzki Konkurs Historyczny „MÓJ REGION – MOJA DUMA, MOJE MIASTO – MOJA DUMA”
    • laureat – Damian Basiaga kl. VI
  6. Konkurs „Sądeczanie dla Niepodległej”
    • III miejsce – Damian Basiaga kl. VI
  7. Konkurs „Wokół Małopolskich Lasów – Myśliwy To Najlepszy Ekolog”:
    • laureat IV miejsca – Weronika Słowik kl. VI
  8. Małopolski Konkurs Plastyczny „Marzenia Bezdomniaka”:
    • wyróżnienie – Tomasz Bieryt kl. II
    • wyróżnienie – Izabela Tomasiak kl. III
  9. XV Powiatowy Konkurs Plastyczny pn.”Moje najpiękniejsze wspomnienie” pod patronatem Starosty Powiatowego:
    • III miejsce – Marta Tomasiak kl. I
    • wyróżnienie – Karol Lizoń kl. I
    • wyróżnienie – Weronika Wyrostek kl. VII
  10. Gminny Konkurs Literacki „W znajomości własnych gór nie dajmy się ubiec obcym…”:
    • kategoria kl. IV – VI:
      • I miejsce – Ilona Tomasiak kl. IV
      • II miejsce – Weronika Słowik kl. VI
    •  kategoria kl. VII – VIII:
      • III miejsce – Anna Tokarczyk kl. VII
  11. Gminny Konkurs Plastyczny „W znajomości własnych gór nie dajmy się ubiec obcym…”:
    • wyróżnienie – Jakub Kiklica kl. I
  12. Gminny Konkurs Wiedzy o Gminie Łącko „Gmina Łącko – poznajmy ją bliżej”:
    • III miejsce – Damian Basiaga kl. VI
  13. „Majowy krajobraz Gminy Łącko”:
    • wyróżnienie –  Maja Wielowska – oddział przedszkolny
    • wyróżnienie – Oliwia Wielowska – oddział przedszkolny

Inne

  1. Europejska Odznaka Jakości za projekt eTwinning „eMag Umwelt und Nachhaltiggkeit – eUmNa”
  2. Europejska Odznaka Jakości za projekt eTwinning „My European Window – Mein europäisches Sichtfenser”
  3. Krajowa Odznaka Jakości dla klasy VIII za projekt  eTwinning „eTwinning Boerse”
  4. Krajowa Odznaka Jakości dla klasy VIII za projekt  eTwinning „Ich habe… Wer hat?”
  5. Krajowa Odznaka Jakości dla kl. III za projekt eTwinning „Książki z dzieciństwa naszych rodziców/ Manu vecāku bērnības grāmatas”.
  6. Najciekawszy projekt miesiąca grudnia dla klasy VII za projekt eTwinning „Was summt denn da?”
  7. Certificat of Exellence in Coding Literacy