Konkursy pozaszkolne

Konkursy organizowane przez kuratorium
  1. Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego
    • etap rejonowy: Nikola Sajdak kl. VII, Patryk Sajdak kl. VIII, Bartłomiej Sajdak kl. VII
Konkursy gminne
  1. Gminny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II „W hołdzie wielkiemu Polakowi i Papieżowi”:
    • wyróżnienie – Michał Kudrawczuk, kl. VII
  2. Gminny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa”:
    • II miejsce – Gabriela Biel, kl. III
  3. Międzyprzedszkolny Konkurs „Stroik bożonarodzeniowy”:
    • wyróżnienie – Amelia Niżnik, kl. „0”
    • wyróżnienie – Michał Stec, kl. „0”
  4. Międzyszkolny Konkurs Podłaźniczek, Pająków i Stroików Świątecznych:
    • I miejsce – Wiktor Botor, kl. VII – kategoria: stroiki
    • III miejsce – Oliwier Majerski, kl. II – kategoria: podłaźniczki
    • wyróżnienie – Patrycja Botor, kl. IV – kategoria: pająki
  5. Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewam Jezuskowi”:
    • wyróżnienie – Rita Kudłacz, kl. „0”
  6. Gminny Konkurs Wiedzy o Patronie Roku 2024 – „Rodzina Ulmów”:
    • II miejsce – Honorata Obrzud, kl. IV – kategoria: konkurs plastyczny
  7. Gminny Konkurs Plastyczny „W znajomości własnych gór nie dajmy się ubiec obcym…”:
    • III miejsce – Aleksandra Owsianka, kl. III
  8. Gminny Konkurs Literacki „W znajomości własnych gór nie dajmy się ubiec obcym…”:
    • I miejsce – Zuzanna Kozieńska, kl. V – kategoria kl. IV – VI; Gabriela Łabuda, kl. VIII – kategoria kl. VII – VIII
    • II miejsce – Krzysztof Lizoń, kl. V – kategoria kl. IV – VI; Ilona Tomasiak, kl. VII – kategoria kl. VII – VIII
    • III miejsce – Julia Basiaga, kl. V – kategoria kl. IV – VI; Karolina Łatka, kl. VIII – kategoria kl. VII – VIII
  9. Gminny Konkurs Palm i Pisanek:
    • III miejsce – Wiktor Słowik, kl. V – kategoria pisanki tradycyjne
  10. Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej „Let’s sing in English”:
    • I miejsce – Oliwia Wielowska, kl. III
Pozostałe konkursy
  1. Wojewódzki Konkurs Historyczny „Mój Region – Moja Duma, Moje Miasto – Moja Duma”:
    • finalistki – Julia Basiaga, kl. V; Zuzanna Kozieńska, kl. V

Osiągnięcia sportowe

  1. Igrzyska Dzieci:
    • III miejsce – Gminne Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej – kl. V: Julia Basiaga, Zuzanna Kozieńska, kl. VI: Gabriela Grońska, Hanna Kurzawa, Patrycja Lizoń,  Arleta Tomasiak, kl. VII: Amelia Bieryt
  2. Igrzyska Młodzieży Szkolnej:
    • II miejsce – Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt 3×3 – kl. VIII: Laura Kurzawa, Joanna Jasińska, kl. VII: Ilona Tomasiak, Nikola Sajdak
    • III miejsce – Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców 3×3 – kl. VIII: Kacper Sopata, Krzysztof Jasiński, Bartłomiej Cebula, kl. VII: Michał Kudrawczuk
    • II miejsce – Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt – kl. VII: Ilona Tomasiak, Natalia Łatka, Amelia Bieryt, Nikola Sajdak, kl. VIII: Laura Kurzawa, Joanna Jasińska, Gabriela Łabuda, Agnieszka Walkosz
    • II miejsce – Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Chłopców – kl. VIII: Kacper Sopata, Krzysztof Jasiński, Bartłomiej Cebula, kl. VII: Maksymilian Groński, Bartłomiej Kozieński, Michał Kudrawczuk, Tomasz Podosek
    • IV miejsce – Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Dziewcząt – kl. VIII: Laura Kurzawa, Joanna Jasińska, Gabriela Łabuda, Agnieszka Walkosz, kl. VII: Natalia Łatka, Amelia Bieryt, Nikola Sajdak, Ilona Tomasiak
    • III miejsce – Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców – kl. VIII: Bartłomiej Cebula, Krzysztof Jasiński, Kacper Sopata, kl. VII: Bartłomiej Kozieński, Michał Kudrawczuk, Mikołaj Biel
    • III miejsce – Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców – kl. VII: Maksymilian Groński, Bartłomiej Kozieński, Michał Kudrawczuk, Bartłomiej Gomółka, Tomasz Podosek; kl. VIII: Bartłomiej Cebula, Krzysztof Jasiński, Kacper Sopata