Konkursy pozaszkolne

  1.  Małopolski Konkurs Języka Polskiego:
    • etap rejonowy – Gabriela Łabuda kl. VII
  2. Małopolski Konkurs Języka Niemieckiego:
    • etap rejonowy – Bartłomiej Sajdak kl. VII, Patryk Sajdak kl. VII
  3. Małopolski Konkurs Historyczny:
    • etap rejonowy – Jakub Lizoń kl. VIII
  4. Małopolski Konkurs Geograficzny:
    • etap rejonowy – Jakub Lizoń kl. VIII
  5. Wojewódzki Konkurs Historyczny „Mój Region – Moja Duma, Moje Miasto – Moja Duma”:
    • laureat – Damian Basiaga kl. VIII
  6. Gminny Konkurs Literacki „W znajomości własnych gór nie dajmy się ubiec obcym…”:
    • III miejsce – Artur Kiklica kl. V – kategoria kl. IV – VI
    • wyróżnienie – Zuzanna Kozieńska kl. IV – kategoria kl. IV – VI
    • II miejsce – Damian Basiaga kl. VIII – kategoria kl. VII – VIII
    • wyróżnienie – Gabriela Łabuda kl. VII – kategoria kl. VII – VIII
  7. Gminny Konkurs Plastyczny „W znajomości własnych gór nie dajmy się ubiec obcym…” :
    • I miejsce –  Aleksandra Owsianka kl. II
  8. Gminny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II „W hołdzie wielkiemu Polakowi i Papieżowi”: 
    • I miejsce – Michał Kudrawczuk kl. VI – kategoria IV – VI
  9. Gminny Konkurs Wiedzy o Gminie Łącko „Gmina Łącko – poznajmy ją bliżej”:
    • I miejsce – Damian Basiaga kl. VIII
  10. Gminny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa”:
    • wyróżnienie – Marta Tomasiak kl. III
  11. Gminny Rodzinny Konkurs „Szopka betlejemska”:
    • III miejsce – Tomasz Łatka z rodziną kl. III
  12. Międzyszkolny Konkurs Podłaźniczek, Pająków i Stroików Świątecznych; kategoria pająki:
    • II miejsce –  Bartosz Kiklica kl. IV
    • II miejsce – Adam Tokarczyk kl. IV
  13. Gminny Konkurs „EKO-MODA”:
    • II miejsce – Nikola Walkowska kl. „0”
  14. Gminny Integracyjny Turniej Warcabowy:
    • III miejsce – Weronika Słowik kl. VIII
  15. V Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej dla klas I – III „LET’S SING IN ENGLISH”:
    • II miejsce – Julia Kozieńska kl. III
  16. Powiatowy Konkurs Plastyczny „Drewniane Skarby Małopolski”:
    • II miejsce – grupa dziewcząt: Gabriela Biel, Iga Biel, Anna Bugajska, Milena Bieryt, Martyna Klimek, Zuzanna Lizoń,  Aleksandra Owsianka, Anna Stec, Oliwia Wielowska – kl. II
    • wyróżnienie – grupa chłopców I – Maksymilian Knytel, Antoni Słowik, Franciszek Tomasiak, Michał Walkowski – kl. II
    • wyróżnienie – grupa chłopców II – Kuba Lizoń, Maciej, Lizoń, Konrad Słowik, Dominik Tomasiak, Wojciech Szczypta – kl. II
  17. Wokół małopolskich lasów – Myśliwy to najlepszy ekolog:
    • laureat (VII m.) –  kat. 0 – III – konkurs plastyczny – Gabriela Biel kl. II
    • wyróżnienie –  kat. 0 – III – konkurs plastyczny – Zuzanna Lizoń kl. II, Martyna Klimek kl. II, Konrad Słowik kl. II
    • laureat (VII m.) –  kat. IV – VIII – konkurs literacki – Julia Basiaga kl. IV
  18. Gminny Konkurs Plastyczny „Antysmogowy plakat”:
    • II miejsce –  Martyna Klimek kl. II
    • wyróżnienie  – Zuzanna Lizoń kl. II
    • wyróżnienie – Oliwia Wielowska kl. II
  19. Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”:
    • wyróżnienie – Grzegorz Sajdak kl. IV,
    • wyróżnienie – Bartłomiej Kozieński kl. VI
  20. Nagroda im. Antoniego Skąpskiego przeznaczona dla wyróżniających się szczególnymi osiągnięciami uczniów gminy Łącko – Damian Basiaga kl. VIII

Osiągnięcia sportowe

  1. Igrzyska Dzieci:
    • IV miejsce – Gminne  Igrzyska Dzieci w Piłcei Ręcznej Chłopców – kl. IV: Arkadiusz Cebula, Michał Jasiński, Miłosz Tomasiak, kl. V: Szymon Majerski, Bartosz Owsianka, Dominik Słowik, kl. VI: Bartłomiej Gomółka, Maksymilian Groński, Bartłomiej Kozieński, Michał Kudrawczuk, kl. VII: Krzysztof Jasiński, Kacper Sopata
    • I miejsce – Gminne Igrzyska Dzieci w Czwórboju LA – kl. V: Bartosz Owsianka, Szymon Majerski, kl. VI: Bartłomiej Kozieński, Maksymilian Groński, kl. VII: Kacper Sopata, Krzysztof Jasiński
    • III miejsce – Gminne Igrzyska Dzieci w Czwórboju LA – kl. V: Hanna Kurzawa, Arleta Tomasiak, kl. VI: Amelia Bieryt, Natalia Tomasiak, kl. VII: Nikola Sajdak, Joanna Jasińska
    • IV miejsce – Gminne Igrzyska Dzieci w Piłce Nożnej – kl. IV : Miłosz Tomasiak, kl. V: Szymon Majerski, Bartosz Owsianka, kl. VI: Tomasz Podosek, Michał Kudrawczuk, Bartłomiej Kozieński, Maksymilian Groński, kl. VI: Kacper Sopata
  2. Igrzyska Młodzieży:
    • II miejsce – Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej Dziewcząt – kl. VIII: Natalia Godawska, Weronika Słowik, Zuzanna Niemiec, Klaudia Tokarczyk,  Dominka Owsianka,  kl. VII – Laura Kurzawa
    • III miejsce – Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej Chłopców – kl. VIII: Damian Basiaga, Jakub Lizoń, Konrad Lizoń, Arkadiusz Tokarczyk, Kacper Kurzawa, kl. VII: Bartłomiej Sajdak, Patryk Sajdak, Arkadiusz Cebula

Inne

  1. Europejska Odznaka Jakości dla projektu niemeckojęzycznego Das Regenboden-Dorf – fur ein o kologisches Leben
  2. Krajowa Odznaka Jakości dla projektu niemieckojęzycznego „Kreativ lernen mit Greenscreen”