Ratujemy i uczymy ratować
W dniu 9 czerwca przeprowadzono zajęcia edukacyjne dotyczące zasad udzielania pierwszej pomocy dla uczniów klasy I.
W dniu 9 czerwca przeprowadzono zajęcia edukacyjne dotyczące zasad udzielania pierwszej pomocy dla uczniów klasy I.
Świetlica szkolna to miejsce, w którym uczniowie mogą bezpiecznie i kreatywnie spędzać czas przed lekcjami oraz po ich zakończeniu. Dbamy o przyjazną atmosferę, rozwijanie zainteresowań dzieci oraz wspólną zabawę i integrację.
3 czerwca uczniowie klas 0–III uczestniczyli w wyjeździe do teatru. Celem wycieczki było rozwijanie zainteresowań kulturalnych dzieci oraz umożliwienie im kontaktu ze sztuką teatralną.
03.06.2026 r. uczniowie kl. VI - VIII wraz z wychowawcami uczestniczyli w niezwykłym wydarzeniu artystycznym.
2 czerwca uczniowie kl. VIII, Hanna, Karolina, Arleta, Patrycja, Artur, Szymon i Dominik wraz z ks. J. Gwoździem, uczestniczyli w XXV Zlocie „Młodzież z Chrystusem w III Tysiącleciu” na Błyszczu.
28 maja w naszej szkole odbył się konkurs ,,Mistrz Matematyki”, skierowany do uczniów klas III-VIII.
Mimo że poniedziałek, 01 czerwca, przywitał nas brzydką, deszczową pogodą, Samorząd Uczniowski zmienił nieco ten dzień.
29.05. uczniowie klas V - VIII, wraz z wychowawcami, wybrali się na całodniową wycieczkę do Chorzowa.
Dnia 26 maja w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Matki i Ojca.
Informujemy, iż 25.05.2026 r. rozpoczynamy rekrutację do projektu pn. „Edukacja włączająca w Gminie Łącko” na rok szkolny 2026/2027 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027, Działanie 6.10 Wsparcie kształcenia ogólnego, typ projektu A. Edukacja włączająca w szkołach i placówkach systemu oświaty prowadzących kształcenie ogólne.