Nadszedł długo wyczekiwany dzień przez uczniów – zakończenie roku szkolnego. 21 czerwca o godz. 8.00 mogliśmy wspólnie podziękować za miniony rok szkolny w kościele parafialnym. Następnie udaliśmy się do szkoły, gdzie wzięliśmy udział w akademii z okazji zakończenia roku szkolnego oraz pożegnania klasy ósmej przez klasę siódmą. Byliśmy świadkami Gali rozdania Oskarów oraz zaprezentowania się klasy ósmej na czerwonym dywanie. Mogliśmy zobaczyć jak klasa ósma przechodziła kolejne etapy od pierwszoklasistów. Były momenty zabawne i wzruszające.

Uczniowie klasy VIII wygłaszają swoje kwestie podczas akademii. W tle dekoracja na zakończenie roku.

Występ uczniów klasy ósmej.

Pani Dyrektor wręczyła nagrody dla osób wyróżniających się w nauce i w sporcie, dyplomy dla absolwentów naszej szkoły oraz nagrody za stuprocentową frekwencję.

Uczniowie nagrodzeni za naukę stoją na śrokdu sali. W tle dekoracja na zakończenie pory roku.

Uczniowie wyróżnieni w nauce.

Po uroczystej akademii odbyły się jeszcze spotkania z wychowawcami, rozdanie świadectw, pożegnanie z koleżankami oraz kolegami i rozeszliśmy się do domów.

Ze szkołą pożegnała się też pani Anna Majerska, która przeszła na emeryturę.

Wszystkim uczniom i rodzicom życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji, pełnych odpoczynku i niezapomnianych chwil.

Kolaż zdjęć przedstawiający akademię z okazji zakończenia szkoły przez klasę VIII. Widoczni są uczniowie klasy VII, pani dyrektor, rodzice i nauczyciele.

Pożegnanie klasy VIII.

                                                                                                                                                                      A.O.