Nasza szkoła przystąpiła do Gminnego Konkursu Plastycznego „Zima w górach”, organizowanego przez Szkołę Podstawową w Obidzy.

Motto konkursu to słowa Kazimierza Sosnowskiego – patrona Szkoły w Obidzy: „W znajomości własnych gór nie dajmy się ubiec obcym… idźmy tam, idźmy licznie”. Kazimierz Ignacy Sosnowski (ur. 15 września 1875 w Niepołomicach, zm. 15 grudnia 1954 w Krakowie) był polonistą, jednym z najwybitniejszych polskich propagatorów turystyki pieszej, założycielem schronisk turystycznych, twórcą szlaków oraz autorem licznych przewodników i artykułów krajoznawczych.

Konkurs skierowany został do uczniów klas I-III szkół podstawowych z Gminy Łącko. Naszą szkołę w tym konkursie reprezentowały trzy prace: Edyty Hejmej (kl. III), Miłosza Majewskiego (kl. II) i Arkadiusza Łacnego (kl. I). Uczniowie wykonali prace pod kierunkiem pani Marty Cedzidło.

Znamy już wyniki. Odnieśliśmy ogromne sukcesy: Edytka Hejmej zajęła I miejsce, a Miłoszek Majewski – II miejsce! Gratulacje!