Dzień Babci i Dziadka to jedno z piękniejszych świąt w roku. Kojarzy nam się z ciepłem, szacunkiem, dzieciństwem, w którym dziękujemy za MIŁOŚĆ.

W dniu 19 stycznia odbyły się jasełka dla Babci i Dziadka w wykonaniu przedszkolaków. W udekorowanej sali gimnastycznej dzieci mogły poczuć się jak prawdziwi aktorzy, występujący przed tak ważną dla nich publicznością. Mali artyści z ogromnym zaangażowaniem i przejęciem recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz odtwarzali układ choreograficzny. Niejednej Babci i niejednemu Dziadkowi ze wzruszenia zakręciła się łza w oku.
Po części artystycznej Pani Dyrektor złożyła wszystkim Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich święta. Ogromną przyjemność i miłą niespodziankę sprawiły prezenty w postaci kalendarza, które dzieci wykonały wspólnie z paniami. Jest to pamiątka, która każdego dnia będzie przypominać, jak bardzo wnuczęta kochają swoje Babcie i swych Dziadków.
Dziękujemy bardzo rodzicom, którzy przygotowali słodki poczęstunek, a Panu Krzysztofowi Stachoniowi za umilenie czasu przy kawie, przez wspólne śpiewanie kolęd i grę na akordeonie.
To był niezwykły czas, w którym mogliśmy docenić każdą chwilę spędzoną razem, tworząc niezapomniane wspomnienia.