20 czerwca, podczas uroczystości zakończenia zerówki w naszym przedszkolu, mieliśmy okazję razem świętować i wspominać miniony rok pełen nauki, zabawy i przygód. Z dumą i radością patrzyliśmy, jak nasi najmłodsi podopieczni rosną, rozwijają się i uczą nowych umiejętności. Jest nam niezmiernie miło, że mogliśmy wspólnie uczestniczyć we wspaniałej podróży poznawania świata, odkrywania talentów i budowania więzi.
Dzisiaj płynęły podziękowania dla nauczycieli i pracowników naszego przedszkola za zaangażowanie, wsparcie i troskliwą opiekę, które sprawiły, że ten rok był dla nas wszystkich wyjątkowy.
Życzymy naszym przedszkolakom samych sukcesów na nowej drodze życia, która przed nimi. Mamy nadzieję, że zawsze będą pamiętać o wspólnych chwilach spędzonych w naszym przedszkolu, a my z dumą będziemy patrzeć, jak rosną i stają się coraz bardziej samodzielni i kreatywni.
Dziękujemy wszystkim za wspaniałe wspólne chwile i życzymy udanych wakacji oraz sukcesów w przyszłości! Jesteście dla nas wszystkich niezwykle ważni i pozostaniecie na zawsze w naszych sercach. Życzymy Wam dużo radości, sukcesów i powodzenia w nowym etapie życia!